Her kan du se listen over alle repræsentanterne.

Valgte repræsentanter 2023-2025.


  • Tina Nør Langager, Region Øst
  • Margrethe Boel, Region Øst
  • Louise Boros Daugaard, Region Syd
  • Maj Britt Middelhede Olsen, Region Midt-Nord
  • Rikke Uldum Abrahamsen, Region Øst
  • Mette Krohn, Region Midt-Nord
  • Tanja Dalgaard, Region Midt-Nord
  • Jørgen Johnsen Peschardt, Region Syd
  • Lærke Plesner Hjerrild, Region Øst
  • Henrik Kruse-Hansen, Region Øst
  • Mia Dahl Jensen, Region Øst
  • Emil Kjeldsmark Lemvig, Region Øst

  • Sara Jilsø Fleischer

  • Karen Ulrich Bertelsen
  • Lone Lassen
  • Jeanette Lindholm
  • Anne Mette Knudsen
  • Birgitte Løvschal
  • Mariane Volke Roesen
  • Kristina Frank Kristiansen
  • Anette Christensen Jackson
  • Stine Lindsten
  • Karina Olsen
  • Anne-Britt M. N. Roesen
  • Mette Damsgaard Christiansen
  • Marie Møldrup Nielsen
  • Helle Bak Christensen
  • Anette Bundgaard
  • Kristina Tomra Nielsen
  • Anne E. Mårtensson
  • Marianne Christensen
  • Ea Damgaard
  • Monica Petersson Ekström
  • Heidi Hoffmann Bested
  • Anne-Mette Thomsen
  • Mette Marie Bønlykke
  • Karen Boldreel Madsen
  • Majbritt Vad
  • Janni Linde Hovmøller
  • Kathrine Svenningsen
  • Kirstine Madsen

  • Jytte Mindegaard
  • Anne Mette Riber
  • Susanne Hygum Sørensen
  • Jørgen Johnsen Peschardt
  • Lene Drejer
  • Anette Pedersen
  • Thea Rovsing Mansfield
  • Anne-Birgitte Madsen
  • Christina Maj Nørgaard
  • Camilla Hartung Nielsen
  • Camilla Mohr Nielsen
  • Simone Bundgaard-Egeberg
  • Annemette Vølund
  • Frederikke Nowak-Voigt Hansen
  • Ernst Skovgaard Olsen
  • Stina Hinke Lundberg
  • Kirsten Brixen Pedersen
  • Helle Wendelholm Svendsen
  • Gitte Lind
  • Tomas Simon Jakobsen
  • Tine Bøgh Elnegaard
  • Tina Ovith Dølby
  • Lone Merete Handberg

  • Mitzi Falkenberg
  • Christine Larsen
  • Jette Fischer Jensen
  • Alette Halvor Jensen
  • Anne Henckel Johansen
  • Didde Neuchs Christensen
  • Lykke Kjær
  • Katharina Freud-Magnus
  • Kirsten Schackinger Langebæk
  • Nilo Wielund-Zarrehparvar
  • Dorte Helgogaard
  • Sofie Nelmark Arenbrandt
  • Cecilie Duhn Martinez
  • Sofie Hou Lind
  • Stine Høvedskov Rasmussen
  • Jannik Schøne
  • Andreas Sørensen
  • Anne Tandrup Esbensen
  • Zahra Abed
  • Carina Madsen
  • Agnete Thorndahl

Brug for hjælp?

Skriv til vores medlemsadministration

Skriv
Anette Meulengracht-Jensen
Sekretær
HK team
Eva Toudahl
Medlemskoordinator
Medlem og kommunikation